Żłobek ŁaZuchy - Avatar

Żłobek ŁaZuchy

W ŁaZuchach koncentrujemy się na tym, aby zapewniać naszym podopiecznym miejsce pełne ciepła, akceptacji i prawdziwie rodzinnej atmosfery.

Nasza placówka powstała, aby zaspokoić zapotrzebowanie rodziców na miejsce naprawdę zaufane i bezpieczne. W skrócie - najlepsze dla ich pociech. Otoczymy Twoje maleństwo troską i zrozumieniem podczas tych trudnych chwil rozłąki tak, aby dzień minął mu szybko i przyjemnie, a przy tym obfitował w nowe doświadczenia.

Opieka

Kadra ŁaZuchów to wykwalifikowani pedagodzy, prowadzeni przez doświadczonego psychologa - stale się rozwijający, nieosiadający na laurach i pełni pasji oraz serca dla najmłodszych.

Stawiamy na małe, kameralne grupy - to dzięki nim jesteśmy w stanie podejść do każdego z dzieci w sposób indywidualny i spersonalizowany. Wszystkie nasze działania podejmujemy po to, aby dawać dzieciom radość i satysfakcję.

W naszej ofercie znajdziecie:

- mnóstwo zabaw oraz zajęć różnej maści - ruchowych, plastyczno-technicznych czy muzycznych;

- aktywności mające za zadanie uczenie dzieci czynności samoobsługowych oraz wspierające stopniowe usamodzielnianie się;

- całodniowe wyżywienie - uwzględniamy potrzeby dzieci z dietami wykluczeniowymi.

Placówka

Zachowujemy najwyższe standardy już od samych fundamentów - nasza placówka jest przygotowana tak, aby spełniała wszystkie potrzeby najmłodszych. Lokal spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa i nie traci przy tym na przytulności!

audiotrack
meeting_room