Przedszkole Dwujęzyczne Big Little Things - Avatar

Przedszkole Dwujęzyczne Big Little Things

Wiedza to klucz do rozwoju naszych umiejętności. Bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów jest komunikacja, która odbywa się zarówno z pomocą mowy ciała, jak i werbalnie. Dzieci, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na edukacyjnej ścieżce mają ogromne możliwości do nauki języków obcych, dlatego też tak ważne jest, aby proces przyswajania drugiego języka rozpoczął się tak szybko, jak to możliwe. Jest to możliwe dzięki zapisaniu dzieci do prywatnego przedszkola w Warszawie Big Little Things, w którym zajęcia prowadzone są w dwóch językach zapewniając maluchom kontakt z innym językiem w formie zabawy i codziennej komunikacji. W ramach zajęć w przedszkolu będące pod naszą opieką maluchy mają okazję nie tylko zrealizować przedszkolny program, w którym uczą się wspólnej kooperacji, nawiązywać społeczne kontakty, ale również poprzez zabawę realizują program nauki języka obcego. W naszym przedszkolu anglojęzycznym o rozwój maluchów dba merytorycznie przygotowana kadra, która swobodnie porozumiewa się w języku angielskim, bowiem są to osoby pochodzące z krajów takich jak Wielka Brytania, USA, Australia czy Kanada, a zatem od samego początku maluchy mają styczność z poprawną, ale równocześnie swobodną komunikacją w języku angielskim. By pomóc w nauce języków obcych nasi opiekunowie stosują znane na świecie i przyjemne dla dzieci gry oraz piosenki, dzięki którym zapamiętanie słówek czy gramatyka w języku angielskim jest prosta, chwytliwa i pozwala na rozwój mowy. Co ważne, nie zapominamy o tym, by pomagać maluchom w komunikacji w języku ojczystym. W naszym przedszkolu z angielskim realizujemy program, który uwzględnia różnorodne wycieczki, prowadzimy zajęcia sensoryczne, a także pomagamy maluchom w poznawaniu świata zachęcając ich do samodzielnej eksploracji. Wiemy, jak ważna jest czasem zachęta by pomóc w budowaniu odwagi i zdobywaniu nowych doświadczeń. Im jesteśmy starsi tym nauka języków obcych przychodzi nam z większym trudem, a w obecnym świecie angielski jest podstawą komunikacji i ułatwia start w dorosłym życiu. Pierwszym krokiem, do płynnej i swobodnej nauki języka obcego jest obcowanie z nim już w początkowej fazie rozwoju – zapoznanie się z akcentem, wymową a także konotacja poszczególnych wyrażeń wraz z obrazkami zdecydowanie poprawiają budowanie pamięci oraz ułatwiają naukę języków obcych w kolejnych latach. Pomóż swojemu dziecku w rozwoju jego umiejętności zapisz go do przedszkola językowego w Warszawie na Jana Kazimierza. Gwarantujemy rozwój poprzez zabawę i doskonały start w przyszłość!

local_parking
Parking