Niezweryfikowana

PINOKIO

Niezweryfikowana
star   5.0(1 opinia)

Przedszkole „Pinokio” zapewnia wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę ciepła, spokoju i zaufania, dzięki czemu zdobywanie wiedzy jest zabawą i przyjemnością. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowi zespół doświadczonych w pracy z dziećmi, kreatywnych, wrażliwych na potrzeby dzieci i doskonale wykwalifikowanych osób. Wszyscy działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu, co robimy. Każdy z nas kształci się nadal, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z dziećmi. Przedszkole Pinokio zaprasza! Zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę ciepła, spokoju i zaufania, dzięki czemu zdobywanie wiedzy jest zabawą i przyjemnością. Rozpocznij przygodę Kalendarz Webcam Galeria. Przedszkole „Pinokio” zapewnia wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę ciepła, spokoju i zaufania, dzięki czemu zdobywanie wiedzy jest zabawą i przyjemnością. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowi zespół doświadczonych w pracy z dziećmi, kreatywnych, wrażliwych na potrzeby dzieci i doskonale wykwalifikowanych osób. Wszyscy działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu, co robimy. Każdy z nas kształci się nadal, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z dziećmi. Przedszkole Pinokio zaprasza! Zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę ciepła, spokoju i zaufania, dzięki czemu zdobywanie wiedzy jest zabawą i przyjemnością. Rozpocznij przygodę Kalendarz Webcam Galeria. Przedszkole „Pinokio” zapewnia wszechstronny rozwój dziecka poprzez zabawę. W naszym przedszkolu tworzymy atmosferę ciepła, spokoju i zaufania, dzięki czemu zdobywanie wiedzy jest zabawą i przyjemnością. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowi zespół doświadczonych w pracy z dziećmi, kreatywnych, wrażliwych na potrzeby dzieci i doskonale wykwalifikowanych osób. Wszyscy działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu, co robimy. Każdy z nas kształci się nadal, aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy z dziećmi.

Księdza Budkiewicza 20, 05-091 Ząbki

Pn.-Pt.: Brak