Pierwsze Kroczki Stara Ochota - Avatar

Pierwsze Kroczki Stara Ochota

Pierwsze Kroczki to sieć żłobków i przedszkoli zlokalizowanych w Warszawie, oferująca profesjonalną opiekę i edukację dla najmłodszych. Placówki te są znane z indywidualnego podejścia do każdego dziecka, co jest kluczowe dla ich wszechstronnego rozwoju. W Pierwszych Kroczkach stawia się na bezpieczeństwo, wspieranie samodzielności oraz ciekawości świata maluchów. Każde dziecko jest traktowane z szacunkiem, a jego potrzeby i emocje są priorytetem. Żłobki i przedszkola Pierwsze Kroczki prowadzone są przez młody, pełen zaangażowania i pomysłów zespół, który posiada doświadczenie i miłość do dzieci. Współpraca z rodzicami jest również bardzo ważna, co pozwala na wspólne kształtowanie wizji edukacyjnej i wychowawczej. Placówki Pierwsze Kroczki znajdują się w dogodnych lokalizacjach na terenie Warszawy, co ułatwia codzienne dojazdy rodzicom. Sale są dobrze wyposażone, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo dzieciom. Wyspecjalizowana kadra wychowawcza dba o profesjonalną opiekę i edukację, a ciepła, rodzinna atmosfera sprawia, że dzieci czują się jak w domu. Codzienny monitoring zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, a rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy. W Pierwszych Kroczkach organizowane są różnorodne zajęcia, które wspierają rozwój kreatywności, umiejętności społecznych oraz fizycznych dzieci. Placówki oferują również zajęcia plastyczno-sensoryczne, które są doskonałą okazją do rozwijania zdolności manualnych i wyobraźni. Regularne spacery i zabawy na świeżym powietrzu są integralną częścią dnia, co pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie dzieci. Pierwsze Kroczki to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać się w swoim tempie, w atmosferze pełnej ciepła i zrozumienia. Dzięki zaangażowanej kadrze i współpracy z rodzicami, placówki te tworzą idealne warunki do wszechstronnego rozwoju najmłodszych.

audiotrack
child_friendly
Wózkownia
smart_toy
Sensoryka Integracyjna
phone_iphone
Aplikacja mobilna
local_parking
Parking
visibility
Monitoring

Przykładowy plan dnia

07:15 - 09:00
Powolny start w dzień
Zbieramy się i witamy - swobodna zabawa, czynności higieniczne przed śniadaniem
09:00 - 09:30
Śniadanie
09:30 - 09:45
Muzyczne przywitanie wszystkich dzieci, zabawy integracyjne
09:45 - 10:15
Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze
Każdego dnia odbywają się inne zajęcia: angielski, zajęcia plastyczne, zabawy sensoryczne, gimnastyka, rytmika - zajęcia muzyczne, zabawy logopedyczne, bajkoterapia zgodnie z tygodniowym planem dydaktycznym)
10:15 - 11:20
Zabawy na świeżym powietrzu
Ogród lub wyjście na spacer
11:30 - 12:00
Pierwsze danie (zupa)
12:00 - 14:15
Leżakowanie, relaks, sen, odpoczynek przed drugą częścią dnia
14:30 - 14:45
Drugie Danie
14:45 - 15:30
Czytanki
Czytanie książeczek, wierszyki, zabawy ze słowem; zabawy indywidualne i zespołowe.
15:30 - 15:45
Podwieczorek
15:45 - 18:00
Wyjście na plac zabaw lub swobodna zabawa w kącikach zainteresowań, rozchodzenie do domu