Klub Malucha Anteczek - Avatar

Klub Malucha Anteczek

Żłobek Anteczek to miejsce stworzone z miłości do dzieci, które zapewnia opiekę nad dziećmi do lat 3. Placówka znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Włochy, przy ulicy Czereśniowej 106. Żłobek oferuje komfortowy, naturalny rozwój dziecka poprzez naukę i zabawę, wielozmysłowe poznanie świata oraz podążanie za naturalnym rozwojem maluszka. W żłobku Anteczek dzieci uczą się poprzez zabawę, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi. Placówka zapewnia pożywne, zbilansowane posiłki bazujące na kuchni polskiej, dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Żłobek Anteczek zatrudnia kreatywną, ciepłą i zaangażowaną kadrę opiekunek, które pomagają dzieciom wszechstronnie się rozwijać, tworząc ciepłą, domową atmosferę. Sale w żłobku są kolorowe i przyjazne, dostosowane do wieku i możliwości dzieci, dzięki czemu czują się one komfortowo i spokojnie, prawie jak w domu. Żłobek Anteczek oferuje różnorodne zajęcia dla dzieci, takie jak zajęcia kreatywne, sportowe, swobodne zabawy oraz zajęcia sensoryczne, które pozwalają dzieciom poznawać piękno świata wszystkimi zmysłami oraz te zmysły stymulować. Placówka dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci na najwyższym poziomie, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Żłobek Anteczek to miejsce, gdzie dzieci mogą wszechstronnie się rozwijać, budować pozytywne relacje, uczyć się współpracy oraz rozwijać swoje kompetencje. Placówka przyjmuje dzieci urodzone w latach 2022, 2023 i 2024. Żłobek Anteczek to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom najlepszą opiekę i edukację w przyjaznym i bezpiecznym środowisku.

child_friendly
Wózkownia