Niezweryfikowana

Niezweryfikowana
Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Żłobek "BERBEĆ" został stworzony z myślą o rodzicach, którzy z różnych przyczyn muszą wrócić do pracy i chcą oddać dziecko pod dobrą opiekę oraz zapewnić mu bezpieczeństwo. W czasie pobytu w naszej placówce maluszki nie tylko są szczęśliwe i uśmiechnięte, ale realizują również starannie przygotowany program ogólnorozwojowy, który pozwala im na łagodne wejście w kolejny próg edukacyjny - przedszkole. Dzięki wykwalifikowanej kadrze opiekunów jesteśmy w stanie wychwycić wszelkie talenty, problemy emocjonalne bądź edukacyjne dzieci oraz pomóc w ich rozwiązaniu. Codziennie czytamy, tańczymy, śpiewamy, ćwiczymy nasze buzie i języki, gimnastykujemy się oraz uczymy pierwszych słów po angielsku. Jemy wspólnie pyszne posiłki i wychodzimy na spacerki na nasz plac zabaw w pogodne dni. U nas małe berbecie czują się jak w domu. Prowadząc zajęcia z naszymi podopiecznymi każdego dnia uwzględniamy rozwój emocjonalny oraz społeczny dziecka, możliwości ruchowe i manualne, ciekawość poznawczą małych odkrywców oraz gotowość do komunikowania się i rozwijania mowy. Żłobek "Berbeć" korzysta z usług jednej z najbardziej polecanych firm cateringowych w rejonie m. Warszawa. Zapraszamy do odwiedzin naszego żłobka wraz z dzieckiem oraz do wspólnej integracji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zatrudniamy doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę opiekunów spełniającą odpowiednie wymogi do opieki nad dziećmi do lat 3.

0.0
0.0