BAJKOWY DOMEK - Avatar

BAJKOWY DOMEK

Naszą misją jest RADOŚĆ i ROZWÓJ Waszych dzieci.

Sposobem na ich osiągniecie są :

indywidualne podejście do każdego dziecka.
stały kontakt z rodzicami i DIALOG na temat potrzeb dziecka, stanu emocjonalnego i kondycji fizycznej oraz informacji na temat zachowania dziecka.
zajęcia ogólnorozwojowe wymienione poniżej:

Stymulacja raczkowania, chodzenia - poprzez ćwiczenia i zabawy ruchowe z elementami rehabilitacji.

Stymulacja rozwoju mowy -poprzez zabawy dźwiękonaśladowcze i ćwiczenia ortofoniczne,logopedyczne, śpiewanie piosenek.

Poznawanie nazw własnego ciała: tu mam rączki do klaskania a tu nogi do tupania, tu jest brzuszek do jedzenia a tu pupa do siedzenia to jestem JA to właśnie JA.

Ćwiczenia motoryki dużej - zabawy ruchowe, naśladowanie poruszania się zwierząt, turlanie piłki, rzut do celu.

Ćwiczenia motoryki małej - rysowanie, malowanie, lepienie.

Bajkoterapia słuchanie bajek, wierszyków.

Muzykoterapia - słuchanie muzyki poważnej, relaksacyjnej, dziecięcej i wielu innych dźwięków.

Rozwój społeczny - nauka przebywania w grupie, umiejętność dzielenia się np. zabawkami, czekania na swoją kolej na zjeżdżalni czy inną atrakcyjną zabawkę.

air
Oczyszczacze powietrza